Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

lukost

Interdyscyplinarny Konkurs Astronomiczny - etap I (styczeń - marzec 2017)

No to zaczynamy.

TUTAJ  jest regulamin, a "konkursowe" konstelacje to ORION, LEW i BLIŹNIĘTA. Prace można zgłaszać do 31 marca 2017 r.

Zwycięzca I etapu otrzyma bon na zakupy w sklepie deltaoptical.pl o wartości 750 zł. 

1 osoba lubi to

Jeżeli Leo-1 i Abell 21 pozwolą poniższej relacji spełnić kryteria konkursu, zgłaszam się jako drugi.

2Idealna noc marcowa

Uff, nie spodziewałam się, że wrzucę coś w tym kwartale, ale jednak zdążyłam ease

3. Kilka galaktyk i Jowisz  

Miło mi poinformować, że zwycięzcą pierwszej, kwartalnej edycji IKA został Lukasz83. Wygrana jest zasłużona bezsprzecznie, bo praca Łukasza byla wzorcowo interdyscyplinarna. Chopie, zastanawiaj się powoli na co przeznaczysz swoje 750 zł od Delta Optical. :)

Serdeczne Gratulacje dla Zwycięzcy i wszystkich uczestników pierwszej i mam nadzieję nie ostatniej edycji, ale to wszystko zależy od potencjalnych uczestników i BARDZO OD JURORÓW....... Ilość głosów oceniających bardzo motywuje.

Gratulacje zarówno dla zwycięzcy, jak i każdego autora biorącego udział w konkursie! Dziękujemy za wspaniałe teksty pobudzające naszą wyobraźnię!

Łukaszu, gratuluję zasłużonej wygranej. Było interdyscyplinarnie, było nowatorsko, ale przede wszystkim - merytorycznie :) 
Olu - gratuluję drugiego miejsca :) Pewnie gdyby starczyło sił na drugi tryplet w szkicu, walka byłaby do samego końca.  

Ukłony dla pozostałych uczestników za ciekawe relacje (szczególnie dla cxb za wplecenie zmiennych do relacjonowania).
Dziękuję również głosującym (niekoniecznie na moje wypociny) - za to, że jesteście i dajecie feedback (a to baaaardzo napędza do dalszego działania).

Myślę, że jeszcze wielu Userów FA pogratuluje naszym konkursowiczom a lada chwila powstanie kolejny oficjalny wątek II Etapu IKA i prac będzie co najmniej tyle ile w Konkursie Henia :)

Gratulacje dla zwycięzcy i pozostałych uczestników za wspaniałe prace :)

Heh, a mi się pojawiła taka reklama kontekstowa :D

58ecc0322296f_ScreenShot2017-04-11at13_37_34.png.ef38af470b591b1662aee34c6c01a6ba.png

1 osoba lubi to

Łukasz83,

gratulacje!!! Bardzo dobra praca!

Ja również serdecznie gratuluję Łukaszu.

ps. Napisałem już do naszego Sponsora DO, by skontaktowali się z Tobą na maila w celu finalizacji I etapu.

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie głosy oraz za najwyższe uhonorowanie mojej pracy :) Działa to niezwykle motywująco i na pewno sprawi, że z jeszcze większym zapałem będę się z Wami dzielił moimi obserwacyjno/relacyjnymi wynalazkami ;)

Gratulacje również dla Oli za drugie miejsce - szkicuj więcej bo widać tu Twój niezwykły talent. No i Marek, twoje prace to nieustannie topowy poziom więc nie powiem więcej niż "tak trzymaj".

Gratulacje i podziękowania również dla pozostałych uczestników! Nie przestawajcie publikować - każda praca wnosi duża wartość dla osób które dopiero zaczynają przygodę z astro (i nie tylko).

Jeszcze raz dziękuję!

2 osoby lubią to

Ja się cieszę, że posłuchałeś tego, co Ci mówiłem* na zlocie - i wygrałeś ;) 

* gdyby się ktoś zastanawiał - powiedziałem: "wygraj".

Gratulacje, szczególnie dla zwycięzcy za świetną pracę i  pomysł jej prezentacji. Pozostałym uczestnikom również gratuluję super prac, a Oli także talentu do szkicowania. Obyśmy częściej i więcej mogli czytać i oglądać Wasze opisy:)

Sam niestety nie wyrobiłem się:( może w drugim etapie dam radę. 

Troszkę z opóźnieniem, ale i ja dołączam się do gratulacji dla wszystkich uczestników, szczególnie dla Łukasza, od kiedy tylko wstawił swoją pracę wiedziałam, że wygra, wykonał rewelacyjną robotę B)
Dziękuję również za wszystkie głosy oddane na mój szkic i relacyjkę, a także za wszystkie miłe słowa napisane tu w moim kierunku, to bardzo miłe i motywujące :)
Fajnie też, że trochę prac się pojawiło tuż przed końcem tego etapu, bo wydawało się, że będzie biednie... Mam nadzieję na jeszcze więcej zgłoszeń w kolejnych etapach, no i przede wszystkim na większą liczbę osób głosujących, tak jak mówi Jacek, niech się konkurs rozrasta :)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka