Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Widze że przy awatarach pojawia sie Karma +/- mam kilka pytań;

Co to jest ta Karma ? jakie sa zasady przyznawania ? itd...

ps.

Ewentualnie gdzie mozna ja kupic i czy nadaje sie takze do karmienia psow bo jestem przed wyborem nowej karmy dla moich pupili bo poprzednia powodowała u nich łupież

pozdrawiam piotr

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Temat mocno frestylowy a odpowiedzi raczej takie przaśne i gminne (oprócz AnY ) która zachowala sie jak rasowy moderator i chwała jej za to.

Przypominam jesteśmy na FA a tutaj wymaga sie odrobine lotności (nie dotyczy strusi) prosze w wolnych tematach o wypowiedzi świadczące o tym że piszący przeczytał już lektory obowiązkowe

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie...bo 2 tematy uleciały w niebyt:

Na tym forum była karma. Pomysł fajny ale zawsze znajdzie się jakiś dowcipniś, który będzie chciał zepsuć zabawę. Generalnie poprosiłem Userów o opinie czy zostawić karę, W stosunku 15:0 wybrano opcję "nie chcemy karmy"...zatem karma na Wasze życzenie już nie istnieje na tym forum.

Wyboru dokonano na podstawie ankiety. (jej zrzut umieszczam w załączniku by nikt nie miał wątpliwości że to decyzja demokratyczna.) Raczej nie wrócę do karmy.. na pewno nie w formie anonimowej.

post-2-137699790611_thumb.jpg

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Igniś, właśnie nie wiedziałem co to ta karma?! :) gdzie się daję te plusiki......? :)

Pod awatarem! Jak Ci się spodoba wypowiedź forumowicza to go nagradzasz, a jak wkurzy to mu ".."  :D

Dam Ci jeden na zachętę! :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod awatarem! Jak Ci się spodoba wypowiedź forumowicza to go nagradzasz, a jak wkurzy to mu ".."  :D

Dam Ci jeden na zachętę! :)

Nie wiem ja tam nic nie mogę dodać  ;)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis to chyba na Twoim Administratorskim panelu tak się wyświetla  ;)

U mnie brak  ??? I nie mogę Ci ,,przywalić" ewentualnego - :)

post-587-137699869621_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Alienowi trzeba przywalić +  to on rozpoczął batalię i na światło dzienne wystawił ten ,,niecny postępek", ja tylko unaoczniłem ten Administratorski  ,,przekręt" to ,,nadużycie władzy" to...  :P

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz ja dodałem swoją wizję komety dzisiaj zrobiłem a tu temat zamiast o niej to o plusikach. A nikt nawet nie  wspomniał o tym czy się podoba czy też  nie. :D

No Pawle masz racje troche zjechalismy na boczy tor i zamiast ocenic Twoją wizję to stworzylismy Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ;) Jak dla mnie, Twoja wizja jest zbyt apokaliptyczna, wolałbym piekne widoki na niebie a nie tak wielki obiekt tak blisko Ziemii. Ale oczywiscie to tylko moje prywatne odczucie a za pomysł i chęci masz plusika niech ci karma w siłę rosnie :)
M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tez podoba.  :)  Ignis - przenieś gdzieś - do wątku z humorem  ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wydzielę potem te offtopy z Twojego wątku! Techniczny zlecenie przyjął!

BTW Kiedyś karma się nie sprawdziła (marchew szalała  ;) !

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?topic=195.0

Teraz to inna bajka! Myślę, że forum dorosło już do możliwości oceny działań użytkowników przez innych użytkowników!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)