Skocz do zawartości

Apokalipsa 2012.


danio115

Rekomendowane odpowiedzi

Cala noc siedzialem na dachu swojego garażu i wypatrywalem konca. Zmarzlem jak gowno w trawie, chipsy mi sie skonczyly, piwo sie skonczylo a swiat trwa, trwa jego mac! Do tupy z tymi majami i ich przepowiedniami!

A to nie dziś w samo południe dopiero?

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie powitał piękny wschód słońca, błękit nieba i linie smug kondensacyjnych samolotów. Słońce takie jak zwykle i nic nie wskazuje na to  że np. zaraz "kichnie" ;) Ogólnie w powietrzu czuć magię - czuje to ilekroć mi zęby zgrzytają. Co do przebłysku geniuszu w południe to mam świstek papieru...żartuję ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy. Przeziębiłem się po raz pierwszy od lat. Wolałbym Nibiru, bo mniej bym się męczył. :'(

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic się nie dzieje, ale dzisiaj podczas spaceru z psem zauważyłem kilka niepokojących sygnałów:

1) na niebie co jakiś czas pojawiał się szybko poruszający obiekt, pozostawiajacy za sobą smugę. Mógł to byc jakiś meteor zagrażający Ziemi.

Argumenty przeciwko: mógł to być po prostu zwykły samolot ;)

2) w pewnym momencie mój pies odwrócił głowę, cały się zjeżył i zaczął groźnie warczeć. Być może wyczuł nadciagającą apokalipsę - zwierzęta szybciej wyczuwają niebezpieczeństwo

Argumenty przeciwko: niecałe 100m za nami był pies, którego mój Dżeki bardzo nie lubi

3) idąc zauważyłem, ze pomimo bezchmurnego nieba i Słońca ziemia jest zmarznięta na kość. Być może coś wytrąciło Ziemię z orbity i teraz oddala się od Słońca ochładzajac się

Argumenty przeciwko: to mógł byc zwykły przymrozek

Jak zauważe jeszcze jakieś niepokojące zmiany to natychmiast dam znać - o ile zdążę ;D.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera - jak nie będzie to lipa -  nie uda mi się przeżyć takiego wydarzenia  >:( a takie miałem plany  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczułam za Ciebie. Statystycznie się uśredni  :P

Myślę Ania że mam same "przebłyski" więc sama rozumiesz rutyna i nie poczułem  :D ;D ;D ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 58min nadzieji na to, że przepowiednia Majów się sprawdzi!!!! Nie poddawać się. Ja czekam.

W sumie Majowie ,nie wierzyli w koniec świata . 21.12.2012 to koniec 13 baktuna ,po którym miał nastąpić "reset" świata, więc możemy czekać na coś innego niż powinniśmy się spodziewać.

Tonight I?m running away

Tonight I?m flying away

Take my hand

I?m gonna take you to my secret place

Hold your breath

I?m gonna take you to my wonderland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale...odrzucając wszelką tolerancję, poprawność polityczną i inne bzdety wyobraźmy sobie ...jak prymitywni Indianie żyjący w okresie upadku Rzymu mieli decydować czy nastąpi jakikolwiek reset czy też nie nastąpi.. nawet sobie kurna datę wyznaczyli  :D

To wszystko zamykało się w sferze ich wierzeń i tak powinno pozostać.  Komercyjny (czytaj prymitywny), new age-owski  świat rodem z za oceanu  ...posiadając wysoką nadwyżkę żywieniową nie musi się martwić by związać koniec końcem -wywleka te pradawne pierdoły, miksuje, spłyca i komercjalizuje....z świadomym poklaskiem mediów. Mamy zatem pakiet dla szeregowego Amerykanina....mieszankę Egiptu, Sumerii i krainy OZ  :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że atak Annuniaków z Nibiru miał się zacząć od lądowania statku-matki na stadionie narodowym. Ale z powodu złego stanu murawy statek nie mógł wylądować i inwazja została odwołana.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)