Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rzęsy to właśnie przy rysowaniu oczu moja słabość, zwłaszcza jak obrazek jest dość duży... Ale jeszcze pokombinujemy :D

Im więcej będziesz ćwiczyć, tym rysowanie rzęs będzie sprawiało mniej problemu ;) Jak kto mówią: praktyka czyni mistrza :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

We wcześniejszy post wstawiłam drugą wersję, co o tym myślisz, Kuba? Jest choć trochę lepiej? Więcej nie będę kombinować, bo jeszcze zaszkodzę... ;)

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się te rzęsy podobają -bo nasuwają pewne skojarzenia ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wspaniała praca - gratulacje :) chętnie bym go tu użyła jako awataru :) ciekawe co przygotujesz na następny zlot..... czekam z niecierpliwością

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wspaniała praca - gratulacje :) chętnie bym go tu użyła jako awataru :) ciekawe co przygotujesz na następny zlot..... czekam z niecierpliwością

Dzięki, jeśli chcesz, możesz użyć go jako awatar, czemu by nie ;)

Mi się te rzęsy podobają -bo nasuwają pewne skojarzenia ;)

A można wiedzieć jakie to skojarzenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

piękne :) po prostu rewelacja :) jeśli Twoje prace będą nagrodami w jakimś konkursie to od razu startuje w nim :)

PS. Moja 2letnia córa przeglądała ze mną forum wczoraj i zobaczyła to czadziorskie pudełko i powiedziała: Mama zrób mi też takie.... Ale obawiam się, że z moim talentem wyszłaby jedna wielka czarna dziura...

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A można wiedzieć jakie to skojarzenia ;)

Bujnej trawy na placu obserwacyjnym w Zatomiu ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Druga wersja jest naprawdę ok. ;) I masz rację, nie ma co już poprawiać. Gratuluję udanego rysunku :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piękna Zorza Polarna, do tego uchwycona 'telefonem komórkowym' :5640dc6ec0764_04Wink:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisz jeszcze, na tle jakich gwiazdozbiorów " świeciła ", bo nie potrafię znaleźć punktu odniesienia. :5640dc6ec0764_04Wink: A na polskim nie należy się nudzić. Wszak nasz język pięknym jest, a ktoś ze " świeżego " pokolenia musi piękne relacje z obserwacji czynić, co by lukost i inni nadziei nie tracili. Pozdrawiam :5640dc6dbc8ce_01Smile:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
46 minut temu, dziki1 napisał:

Napisz jeszcze, na tle jakich gwiazdozbiorów " świeciła ", bo nie potrafię znaleźć punktu odniesienia. :5640dc6ec0764_04Wink: A na polskim nie należy się nudzić. Wszak nasz język pięknym jest, a ktoś ze " świeżego " pokolenia musi piękne relacje z obserwacji czynić, co by lukost i inni nadziei nie tracili. Pozdrawiam :5640dc6dbc8ce_01Smile:

Hm w sumie to ciężko powiedzieć, możesz sobie wymyślić jakiś swój gwiazdozbiór :5640dc736c5d9_20Meow: Pewnie bym się tak nie nudziła, ale mieliśmy zastępstwa i przez to 3 lekcje polskiego pod rząd :5640dc6e79ff9_03Silly:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwijmy go "Mirus Imago ". Gwiazdozbiór, oczywiście. :5640dc6ec0764_04Wink:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piękna praca. Zazdroszczę obdarowanemu, ale najwyraźniej zasłużył . Zastanawiam się , czym ja musiałbym się zasłużyć, aby otrzymać Twój obraz?  (nie odpowiadaj );)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam zajmuje się rysunkiem od kilku lat i jestem pod wrażeniem twoich prac, m27 jest imponujace!

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki Ola, obraz jest niesamowity! dużo lepsze wrażenie robi na żywo niż na zdjęciu :)) Po 3 latach oczekiwania, moje małe marzenie o posiadaniu obrazu z pod Twojej ręki się spełniło :) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo się cieszę, że Ci się podoba O:)
Jak już zawiśnie u Ciebie na ścianie musisz koniecznie wrzucić zdjęcie :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i wisi:) Uznałem że obraz jest zbyt piękny by zamykać go w astropokoju. Gdy na pytanie skierowane do żony "czy mogę powiesić obraz astro w holu?", usłyszałem odpowiedź "a wieszaj se" długo nie czekałem, żeby nie zmieniła zdania:)) I tak oto, to cudeńko jest pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy zaraz po wejściu do domu :) 
 IMG_1441.thumb.jpg.214918af61d53c714d86fa5f882d677a.jpg

• Like 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozazdrościć! Ola, kiedy pierwsza wystawa połączona ze sprzedażą?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, wessel napisał:

Pozazdrościć! Ola, kiedy pierwsza wystawa połączona ze sprzedażą?

Właśnie powiem szczerze, że nawet o tym trochę myślałam, bo gdy wrzuciłam zdjęcie tego obrazu na paru grupach astronomicznych na Facebooku, dostałam kilka zapytań czy to na sprzedaż albo czy przyjmuję zamówienia. :D Na razie jednak mam do narysowania/namalowania kilka nieastronomicznych rzeczy, nie wiem więc czy przed studiami zdążę jeszcze coś innego namalować, aczkolwiek w razie czego dam Wam znać. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem pierwszy w kolejce !

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ola lepiej wyjdzie jak coś namaluje i zrobi licytacje zamiast kolejki :)) 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta