Skocz do zawartości

Wydzielone - dyskusje na temat twórczości Ekologa


lukost

Czy chcecie EKOLOGA NA TYM FORUM?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie EKOLOGA NA TYM FORUM?

    • Tak, posty Ekologa mi nie przeszkadzają niech pisze dalej!
    • Nie, posty Ekologa mnie irytują niech zniknie z Forum!

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, felcia97 napisał:

No i co tam w tym plebiscycie? 

Jeden E(no nie Euro) zamilkł a Rada udaje dziurę (w wodzie) a my jesteśmy w czarnej... I nie wiemy co dalej? 

Dzięki za zainteresowanie moim dalszym losem.

Ja deklaruję, że samoograniczenia, które tu zasygnalizowałem i zobaczyłem w zaleceniach i tekstach Ignisa zamierzam realizować. Przeczytałem uważnie wszystkie zarzuty.

Zawstydziło mnie że ponoć zepchnąłem z tablicy wartościowy wątek podbijając jednego dnia wiele innych.

Jeśli tak było to przepraszam @Artur333 lub osobę która coś takiego doświadczyła.

 

Jest pewne rozwiązanie tej sytuacji i szybkie.

Jakby połowa z tych co głosowali przeciwko mnie przenieśli teraz głos na mnie to by pewnie wątek i kwestia przestały być tajemniczo wiszące. Zachęcam nieśmiało.

Siema

Wszystkie wszechświaty są wieczne

Edytowane przez Ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, felcia97 napisał:

Ależ E(nie Euro) tutaj nie o Ciebie chodzi. Tutaj chodzi o całe Forum i dalszą Jego przyszłość jako wspaniała płaszczyzna wymiany naszych doświadczeń i wspólnych zainteresowań. Zostało już nas tak niewielu... 

Aha. To w takim razie wydaje mi się że byłoby dobrze gdybyś przyjął propozycję wejścia do Rady Forum, skoro padła w tym wątku.

Zarazem mielibyśmy kolejnego moderatora globalnego.  Może to być  czasem na wagę złota.

Siema

Wszystkie wszechświaty są wieczne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ekolog napisał:

Aha. To w takim razie wydaje mi się że byłoby dobrze gdybyś przyjął propozycję wejścia do Rady Forum, skoro padła w tym wątku.

Zarazem mielibyśmy kolejnego moderatora globalnego.  Może to być  czasem na wagę złota.

Siema

Wszystkie wszechświaty są wieczne

 

 

O nie, jestem cholerykiem i nie toleruje zadniej niesubordynacji i tym bardziej pyskowania. Jak to w MON. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, felcia97 napisał:

O nie, jestem cholerykiem i nie toleruje zadniej niesubordynacji i tym bardziej pyskowania. Jak to w MON. 

Oj tam! To obiecaj tylko że nie będziesz dawał od razu długiego bana i sprawdźmy ten pomysł!

Prawda wychodzi w boju a nie z teorii 😉

Siema

Wszystkie wszechświaty są wieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, felcia97 napisał:

Jestem sadystą i sprawia mi to przyjemność. 

 

Zacytuję słynne zdanie @szuu z pewnej dyskusji na pewnym forum astronomicznym (jakaś dyskusja o astrofotografii z Jesionem)

 

Nie wierzę! No nie wierzę i już!  🙂

 

Siema

Wszystkie wszechświaty są wieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, felcia97 napisał:

No dobra, koniec zaśmiecania forum. Temat zakończony. 

Nie, jeszcze chwileczkę!

Gdyby tylko Roman przestał pisać "Siema" i "Wszystkie wszechświaty są wieczne", na pewno forumowicze byliby Mu wdzięczni na wszystkich forach, gdzie jest aktywny 🙃.

  • Like 2

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janko napisał:

Nie, jeszcze chwileczkę!

Gdyby tylko Roman przestał pisać "Siema" i "Wszystkie wszechświaty są wieczne", na pewno forumowicze byliby Mu wdzięczni na wszystkich forach, gdzie jest aktywny 🙃.

Skoro ludziom to przeszkadza, nie pisz tego Ekolog. 

 

13 godzin temu, felcia97 napisał:

No dobra, koniec zaśmiecania forum. Temat zakończony. 

Proszę moderatorów i userów o  szczególną uwagę , jeśli zobaczycie w twórczości Ekologa,  elementy tego o czym wyżej pisze Felcia , userzy raportować a mody dawać ostrzeżenie za spam.  

To jedyny warunek pozostania Ekologa na FA.  Elektroniczna obroża. Albo się zmienisz albo się rozstaniemy. 

ps. Ankieta została zamknięta

  • Thanks 3

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kamienowanie trzeba sobie u nas dobrze zasłużyć. Zapytaj poniektórych 😜

 

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywot Briana wg MPFC the best jest. Proponuję seansik na rozluźnienie atmosfery.

Pozdrawiam Jarek 

Refraktor Sky-Watcher 120ED Black Diamond na EQ5 z prowadzeniem w osi RA oraz zestaw kilkunastu niezbędnych okularów, Orion 2x54 Ultra Wide Angle 36°, Zenith 10x50 5.5°, DO Extreme 7x50 ED, Vanguard Tracker 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janko napisał:

Może jednak zamknijmy ten wątek? 🙃

Wieczorem go zamkniemy, niechaj jeszcze gawiedź Ci się wygada...

  • Haha 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzilem sie na sporo ograniczen, nie spychanie watkow, brak kolazy, niezwykle uwazne wylapywanie spamu,

Dolozenie zakazu mojej stopki znanaej od lat uwazam za przesade i dobicie lezacego. Moge zrezygnowac ze slowa siema ale "wszystkie wszechswiaty sa wieczne" to moje autentyczne bardzo starnnie kiedys przemyslane odkrycie z zakresu metakosmologii i nie moge z tego zrezygniowac.

Zatem Ignis przemysl to jeszcze bo ja uznam skreslenie siema (bo jest osoba publiczna z nim kojarzona) ALE wszystkie wszechswiaty sa wieczne to ekstremalne okrucienstwo. Jakbym mial zrezygnowac ze sweoj twarzy.

 

Unaje za zakaz siema jest ok a zalecenie rezygnacji z wszechsiwatow to tylko zalecenie.

 

Brak protestu z Twojej strony czyli przemilczenie tego tu dalej uznam za akceptacje mojej modyfikacji (bez siema ale z wszechswiatami)

 

Pozdrawiam

Wszystkie wszechswiaty sa wieczne

Edytowane przez Ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ignisdei zablokował ten temat
  • 1 miesiąc później...

Szanowny Ekologu doszły mnie słuchy , że  po zatwierdzeniu przez Moderatora,  edytujesz post i wklejasz nową  grafikę. Uważam to za pogwałcenie zaufania. 

Wyłączam Ci możliwość jakiejkolwiek edycji zatwierdzonych postów . Otrzymujesz kolejny punkt ostrzeżenia  za spamowanie. Następny eksces będzie skutkować banem.

Admin

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie otrzymuje dziesiątki powiadomień z prośbą o zatwierdzenie treści publikowanych przez Ekologa.
Nie jestem zbyt aktywny na forum, jednak czuje się jego częścią od samego początku. Tym bardziej boleję nad faktem, że taka marka jak FA nie może sobie poradzić z wybrykami tego pana.
Proszę o wyłączenie mi wszystkich funkcji moderatorskich, nie chcę zatwierdzać lub nie zatwierdzać żadnych treści. Nie chcę też żeby Ekolog stał się nierozłączną częścią mojej skrzynki mailowej.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)