Skocz do zawartości
Jacek E.

ANKIETA DODATKOWA IV EDYCJI KONKURSU ASTROFOTOGRAFICZNEGO im. HEŃKA KOWALEWSKIEGO 2017r.

Która Waszym zdaniem astrofotografia zasługuje na zdobycie 2 miejsca w Konkursie Astrofotograficznym im. Heńka Kowalewskiego 2017r.  

106 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Która Waszym zdaniem astrofotografia zasługuje na zdobycie 2 miejsca w Konkursie Astrofotograficznym im. Heńka Kowalewskiego 2017r.

• 1. Łukasz Socha - Melotte 15 i WeBo1.
    • 2. Łukasz Sujka - Wenus w UV - ewolucja fazy i rozmiaru.

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu otrzymania jednakowej ilości głosów przez dwie prace w Ankiecie roku 2017
serdecznie zapraszam Państwa do udziału w ankiecie dodatkowej, która wyłoni II i III miejsce
w IV Edycji Konkursu Astrofotograficznego im. Heńka Kowalewskiego.

Do wyborów stają dwie poniższe prace, które uzyskały po laureatce największą i jednakową ilość głosów Jurorów.

Głosujemy na jedną z prac, które są zamieszczone w ankiecie alfabetycznie - nazwiska Autorów (inicjały są identyczne :) ).

Głosują oczywiście pełnoprawni Forumowicze FA (minimum 5 postów) i zarejestrowani na FA na miesiąc przed rozpoczęciem się ankiety głównej.

Ankietę rozpoczniemy 22.01 o godzinie 09:00 a zakończymy 28.01.2018r. o godzinie 09:00.

1.  Łukasz Socha - Melotte 15 i WeBo1.

Kwiecień 1.jpg

2.  Łukasz Sujka - Wenus w UV - ewolucja fazy i rozmiaru.

Laureat luty2.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szanowne Forumowiczki i Forumowicze FA, troszkę automat wysyłający zaproszenia do głosowania się pomylił dlatego otworzyłem temat o dzień wcześniej.

Serdecznie zapraszam do Ankiety Dodatkowej rozstrzygającej miejsce 2 i 3 Konkursu Henia.

Głosują oczywiście pełnoprawni Forumowicze FA (minimum 5 postów) i zarejestrowani na FA na miesiąc przed rozpoczęciem się ankiety głównej.

Ankietę zakończymy 28.01.2018r. o godzinie 09:00.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo mnie się zdaje albo wtorek 29.01  to dopiero jutro?

EDIT: z opóźnieniem ale dotarło. Głosujemy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to zaczynamy wcześniej :)

Hmm, na kogo by tu zagłosować... Już nie ma zbyt wielkiego wyboru ;)

Łukasz- @jolo, punkcik ode mnie i powodzenia !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, wessel napisał:

Dokładnie tak - nie mylisz się Maćku :)
Ale pozwól, że pod spodem zacytuję samego siebie z pierwszego postu pod ankietą.

2 godziny temu, Jacek E. napisał:

Szanowne Forumowiczki i Forumowicze FA, troszkę automat wysyłający zaproszenia do głosowania się pomylił dlatego otworzyłem temat o dzień wcześniej.

Serdecznie zapraszam do Ankiety Dodatkowej rozstrzygającej miejsce 2 i 3 Konkursu Henia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, Lukasz83 napisał:

Łukasz- @jolo, punkcik ode mnie i powodzenia !

I wzajemnie :) W albumach konkursowych już prawie wszystko poustawiane, a przy II i III miejscu napisane Łukasz S. Jeszcze tylko kilka literek trzeba będzie dodać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powinno być ex aequo bo naprawdę trudno się zdecydować ;) ale wybrałem i zagłosowałem.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm...Już się trochę pogubiłem w tych konkursach... ;) Nie pamiętam, czy we wszystkich głosowałem... :( Prace konkursowe są świetne i gratuluję autorom prac. Jeśli prowadzący te konkursy prowadzą statystykę kto głosował i w jakim konkursie, to proszę o info na priv, gdzie powinienem jeszcze zagłosować. Dzięki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, Krisq napisał:

Hm...Już się trochę pogubiłem w tych konkursach... ;) Nie pamiętam, czy we wszystkich głosowałem... :( Prace konkursowe są świetne i gratuluję autorom prac. Jeśli prowadzący te konkursy prowadzą statystykę kto głosował i w jakim konkursie, to proszę o info na priv, gdzie powinienem jeszcze zagłosować. Dzięki :)

Jest Kolega jednym z sumienniejszych Forumowiczów i do tej pory głosował zawsze :)
Jeszcze trzeba raz zagłosować w powyższej ankiecie, która rozstrzygnie o 2 i 3 miejscu w IV edycji Konkursu Henia - poprzednia ankieta zakończyła się remisem dla powyższych prac.
Do dzieła :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, wessel napisał:

4 godziny temu, Jacek E. napisał:

Dokładnie tak - nie mylisz się Maćku :)

Chyba jednak Panowie obaj jesteście w błędzie, jutro zaledwie 23.01 Cool

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, Jacek E. napisał:

Ankietę zakończymy 28.01.2018r. o godzinie 09:00.

Jestem na forum od 25.10.2017 i intensywnie zapoznaje się z treścią. Nie mam nic merytorycznego do dodania (na razie:)). Nie chce zaśmiecać wątków a chętnie bym zagłosował.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, miron napisał:

Chyba jednak Panowie obaj jesteście w błędzie, jutro zaledwie 23.01 Cool

A cholerka bo Maciek mi namieszał Crazy. Ponad wszelką wątpliwość (sprawdziłem na internetach ;) ) dzisiaj jest 22.01.2018r. i zaczęliśmy wcześniej o jeden dzień głosowanie.
Zakończymy planowo (chyba ze jakaś duuuża asteroida nam przypierniczy) w niedzielę to jest 28.01.2018r. o godzinie 09:00 :)

1 godzinę temu, pavelm napisał:

Jestem na forum od 25.10.2017 i intensywnie zapoznaje się z treścią. Nie mam nic merytorycznego do dodania (na razie:)). Nie chce zaśmiecać wątków a chętnie bym zagłosował.

Kolego Szanowny - przykro mi bardzo, że nie możesz zagłosować :( , tak było postanowione w Regulaminie Konkursu i nie mogę zrobić wyjątku.
Serdecznie zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego forum i wtedy bez problemu Kolega będzie mógł głosować i w ankietach miesięcznych i w następnej rocznej kończącej V edycję konkursu astrofotograficznego :)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za wskazówki, bardzo trudny wybór miałem, ale w końcu oddałem głos.:)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ile musi być procent głosujących w porównaniu do głosowania głównego, żeby ustalić końcową kolejność? Może wprowadzić ex aequo, jeśli w dodatkowej ankiecie będzie mało głosów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
46 minut temu, walaand75 napisał:

Ile musi być procent głosujących w porównaniu do głosowania głównego, żeby ustalić końcową kolejność? Może wprowadzić ex aequo, jeśli w dodatkowej ankiecie będzie mało głosów?

Tu nie potrzeba procentów. Jeden głos może zdecydować, która praca zajmie II, a która III miejsce w IV edycji Konkursu Henia :)
Na razie niezły horrorek ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moim zdaniem jeśli padł remis powinno być II dla obydwu prac... zwróćcie uwagę na precedens: załóżmy że mamy  w konkursie 10 uczestników i wszyscy mają jednakową liczbę głosów - wg zaproponowanych reguł praktycznie trzeba powtórzyć całe głosowanie .... a co jeśli nikt nie zmieni swojego zdania? prościej chyba uznać, że mamy 10 I miejsc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, ggrzes napisał:

moim zdaniem jeśli padł remis powinno być II dla obydwu prac... zwróćcie uwagę na precedens: załóżmy że mamy  w konkursie 10 uczestników i wszyscy mają jednakową liczbę głosów - wg zaproponowanych reguł praktycznie trzeba powtórzyć całe głosowanie .... a co jeśli nikt nie zmieni swojego zdania? prościej chyba uznać, że mamy 10 I miejsc.

Twoim zdaniem może tak Szanowny Grzegorzu, niemniej obowiązuje nas Regulamin Konkursu zatwierdzony w grudniu 2016r. - przeczytaj dobrze od 6 punktu, taka sytuacja jak zaistniała jest przewidziana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, Jacek E. napisał:

Twoim zdaniem może tak Szanowny Grzegorzu, niemniej obowiązuje nas Regulamin Konkursu zatwierdzony w grudniu 2016r. - przeczytaj dobrze od 6 punktu.

drogi Jacku, wszystko się zgadza ... przystępując do głosowania, po zapoznaniu z regulaminem, nie dyskutuję z poszczególnymi jego zapisami, zwłaszcza tymi hipotetycznymi. Natomiast jeśli zachodzi określony przypadek jest moment i pretekst do dyskusji (i tak to traktuj - dyskusja na temat 6 pkt. regulaminu). No bo co my biedni zrobimy jak w dogrywce padnie remis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, ggrzes napisał:

No bo co my biedni zrobimy jak w dogrywce padnie remis.

Powtórzymy ankietę :)
Zapraszam do głosowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ankieta jest jawna, więc mogę to śmiało napisać. Pomimo, że wszyscy zagłosowali na Pana Łukasza S. nadal nie ma zdecydowanego faworyta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy pliki cookies w Twoim systemie by zwęszyć funkcjonalność strony. Możesz przeczytać i zmienić ustawienia ciasteczek , lub możesz kontynuować, jeśli uznajesz stan obecny za satysfakcjonujący.

© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2018)