Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Ciekawe podświetlenie chmur tuż po zachodzie słońca wczoraj udało mi się uchwycić. W rzeczywistości wyglądało to jeszcze lepiej. Niewielka obróbka w PS.   strona południowo-wschodnia:   stro

Kilka ciekawych fotografii chmur z kamery podpiętej online w kierunku BZ i gór - 2016 rok...      

Niesamowita deszczowa chmura która dziś przetoczyła się nad Mirostowicami...    

Dodane obrazy

No i urlop dobiegł końca - pozostały wspomnienia i fotografie...

Niestety nie było mi dane czyste niebo w Karkonoszach, więc na pocieszenie mam trochę zdjęć chmurw.

Przy pierwszej wyprawie na Śnieżkę towarzyszyły nam piękne cumulusy :)

post-3097-0-60408000-1406838671_thumb.jp

post-3097-0-12544300-1406838715_thumb.jp

A tutaj przy wejściu na Skalny Stół, już trochę groźniej... Na szczęście opady nas nie dosięgły - mokli wchodzący tego dnia na Śnieżkę.

post-3097-0-26515200-1406838600_thumb.jp

• Like 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,wrzucam zdjęcie już stare,sprzed roku.

Już kiedyś publikowane na innym forum,ale tam nikt nie znał odpowiedzi na moje pytanie.

Panie i Panowie potraficie zidentyfikować tą chmure? Zdjęcie słabej jakości,zrobione kompaktem służącym do foto dokumentacji wykonanych robót itp.To jeśli dobrze pamiętam składanka z trzech fotografii .Miejsce wykonania to Port Północny w Gdańsku.Chmura "wisiała"około kilometra od nadbrzeża nad zatoką.

Z góry dzięki za zainteresowanie i ewentualną odpowiedź :)

post-1011-0-70704100-1410213116_thumb.jp

• Like 4
Odnośnik do odpowiedzi

Przez nocne zmiany omijają mnie zawsze bezchmurne tygodnie, ale za to rano nieraz mam niezwykły pokaz świateł i kolorów. Mam tez wrażenie, że po pracy i zmęczony mocniej odbieram kolory. Na pewno bardziej niż widać to na poniższych zdjęciach zrobionych Canonem 350D i obiektywem Asahi-Pentax Super Takumar 50mm f/1,4 (@f/5,6).

post-3220-0-06130000-1411016970_thumb.jp

post-3220-0-78524300-1411016974_thumb.jp

I odrobinka kiczu ;)

post-3220-0-85079000-1411016972_thumb.jp

Odnośnik do odpowiedzi