Skocz do zawartości

PRZERWA TECHNICZNA


Rekomendowane odpowiedzi

No chyba najzwyklejsza dziura, otwarte drzwi skoro ktoś lekko ,,obcykany" potrafił ten kod dokleić...

Nie podejrzewam tu działania zorganizowanej grupy rosyjskich czy chińskich hackerów... chyba nikomu nasze astro nie zagraża, nie przynosi dochodów do budżetu, nie wpływa na politykę międzynarodową mocarstw itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ..pamiętacie atak nastąpił np. podczas naszego zlotu w Zatomiu. Może ktoś się zainteresował FA ktoś nie lubi tego forum ,albo mu najnormalniej przeszkadza, może nie lubi mojej osoby.  Ale mam dla tego kogoś  informację, kto być może złożył zlecenie na FA

Nie odpuszczę!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :brawo:

Teraz aby znów się nie powtórzyło - wraz z serwisantami silnika dorwijcie gnoja, a jak sie nie uda to niech tą furteczkę zabezpieczą, również dla innych.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Adminowi Technicznemu za udaną interwencję!  Gnojstwo to podobno był jakiś robal nowej generacji, zakodowany i zaszyty w templatce. brr....Jesteśmy pod ciągłym ostrzałem. Nie wiem co to za pajac się na nas uwziął ale go namierzymy! Powoli po logach się dojdzie skąd ten syf wchodzi. Będzie czas na analizę każdego wpisu.  

Jest jeszcze jedna fajna wiadomość. Znalazł się sponsor, który zakupi nam profesjonalną, autoryzowaną templatkę "black" Koszt ok 114 zł. Nasz forumowy Kolega zażyczył sobie anonimowość, zatem uszanuję jego wolę.  Wielki szacun za tąż deklarację!

http://www.ipsfocus.com/themes/animate/

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł się sponsor, który zakupi nam profesjonalną, autoryzowaną templatkę "black" Koszt ok 114 zł. Nasz forumowy Kolega zażyczył sobie anonimowość, zatem uszanuję jego wolę.  Wielki szacun za tąż deklarację!

Bardzo Ci Szanowny Anonimowy Kolego za ten gest DZIĘKUJĘ :ok:

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 zdjęcia z PST musiałem wrzucać jeszcze raz w innym formacie (png), bo jpg wrzuciły się jakieś rozmazane, mimo, iż na dysku wyglądały normalnie.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów coś się dzieje czy to problem u mnie? Do tej chwili nie mogłem nic zrobić na FA. Wyskakiwało mi:

Fatal error: Class 'Sod\Emojis' not found in /home/astro/domains/forumastronomiczne.pl/public_html/init.php(432) : eval()'d code on line 18

Edytowane przez szdom1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...

z grubsza to będzie tak wyglądać...

1) Działającego widgeta  postów z prawej strony (bez powtarzania) nie znalazłem na silnik 4x

2) Strzałkę odsyłającą do góry strony Techniczny napisze bo też tego nie ma

3) Statystyk na 60 zmienić nie potrafię, będę szukać w kodzie teraz macie z 24 minut ;)

Wszystko będziemy dogrywać sukcesywnie.

 

I po raz kolejny podziękowania dla naszego Frumowego Kolegi za zakup tej pięknej templatki! :)

 

 

 

Edytowane przez ignisdei

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te duże "opisy" użytkowników między postami zostaną? Nie wiem jak innym, ale mi trochę przeszkadzają w czytaniu wątku, muszę czytać "między wierszami" :) Bardziej rzuca się w oczy opis użytkownika, który pisał, niż to co napisał...

Natomiast reszta, a szczególnie strona główna - super!

  • Like 5

SW N-150/1200 EQ3-2
Nikon Action EX 10X50 CF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem za zeby nazwa uzytkownika była z boku a wątek był wątkiem tak jak wczesniej. Jak ivonia zauważył jest to mało czytelne. Nie ma ciągu bo jest przeplatany nazwami userów.

Edytowane przez AstroLutek
  • Like 1

Pozdrawiam! Lucjan
Sony A7II, Olympus E-PL5, E-PM2 full spectrum, Astro CZJ Sonnar 300 f/[email protected], EQ3-2 + AstroEQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te duże "opisy" użytkowników między postami zostaną? Nie wiem jak innym, ale mi trochę przeszkadzają w czytaniu wątku, muszę czytać "między wierszami" :) Bardziej rzuca się w oczy opis użytkownika, który pisał, niż to co napisał...

Natomiast reszta, a szczególnie strona główna - super!

No ja też jestem za zeby nazwa uzytkownika była z boku a wątek był wątkiem tak jak wczesniej. Jak ivonia zauważył jest to mało czytelne. Nie ma ciągu bo jest przeplatany nazwami userów.

Zdecydowanie się pod tym podpisuję.

  • Like 1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym znów stronka stała się wąska przez co u mnie to bym mógł wyświetlić na ekranie 2 takie strony przez co nie podoba mi się. Jak to zostanie skorygowane to można wtedy oceniać co jest fajne a co nie. Ten edytor zamiast być w kolorze strony a nie biały to też jest do poprawki.

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym znów stronka stała się wąska przez co u mnie to bym mógł wyświetlić na ekranie 2 takie strony przez co nie podoba mi się. Jak to zostanie skorygowane to można wtedy oceniać co jest fajne a co nie. Ten edytor zamiast być w kolorze strony a nie biały to też jest do poprawki.

No to coś z ustawieniami przeglądarki masz nie tak...

Proszę - Lisek ustawiony na 100%, tak samo mam w IE

Dobrze.thumb.jpg.e375cc2dfe88c7bdc50cd36

 

Edytowane przez JacekE

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wejdę na forum to strona wgląda inaczej a,  że mi "wszystko można zarzucić oby nie, że ja nowoczesny" to trudno mi się w tym wszystkim połapać:)

SW 12" Flex,  SW 120/600, SW Mak127                                    Montaż: EQ5, AZ4.
Okulary: ES24mm, AXIOM 10mm, ES 4,7 , Barlow GSO 2" ED,                      Bino SW.  
Filtry: UB 2", GSO nebula , OIII.                             Lornetka:Ecotone Kamakura WP2 10X50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie poprawki - to co widzisz może już się zmienić tylko drobniutką kosmetykę góry i prawej strony.

W tej chwili jest juz chyba najbardziej czytelnie  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jest juz chyba najbardziej czytelnie  :)

No chyba nie za bardzo... Posty są jakieś takie strasznie "rozlazłe", a do tego nazwy autorów postów ciężkie do wyłapania (chyba przez to że są w tej wstawce między postami (?)).

Jeśli to jest już z grubsza ostateczna wersja to niezbyt dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)