Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Moja pierwsza  tegoroczna tencza i do tego podwójna HUAWEI P9

Tęcza z przed chwili Ledwo starczyło czasu na wyjęcie aparatu i wyjście przed dom...

A takie tęcze widzieliśmy na La Palmie

Dodane obrazy

Dzień zaczął się pięknym zakryciem Jowisza przez Księżyc a zakończył piękną tęczą, fotki z komórki więc nie odzwierciedlają piękna tego zjawiska. Zdjęcia zrobione około 20:27 :)

post-13-137699850918_thumb.jpg

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi

Super :) Fajnie to wygląda, bo są jakby dwie tęcze, jedna nad drugą :) Ja ostatnio widziałem taką piękną tęczę ale jechałem z tatą samochodem do Białobrzegów. Jeszcze raz- super foty!!

Odnośnik do odpowiedzi

Super :) Fajnie to wygląda, bo są jakby dwie tęcze, jedna nad drugą :) Ja ostatnio widziałem taką piękną tęczę ale jechałem z tatą samochodem do Białobrzegów. Jeszcze raz- super foty!!

Bo były dwie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące później...

Witam,

wracająć w piątek z pracy zaobserwowałem na niebie niesamowite zjawisko.

Tęcza i przepiękny układ chmur, a raczej spadający z nich deszcz. Moje zdjęcia nie są ideale, ponieważ robione były w czasie jazdy po autostradzie, nie mniej jednak coś tam widać.

Smugi deszczu widoczne na zdjęciu wydawału się jakby były zatrzymane, widok byl przepiękny.

post-187-0-76100600-1393878261_thumb.jpg post-187-0-98968500-1393878249_thumb.jpg post-187-0-81888800-1393878236_thumb.jpg

Pozdrawiam

Amper

• Like 4
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To chyba najpiękniejsza tęcza jaką w życiu widziałem, wyraźnie była widoczna tęcza wielokrotna i pas Aleksandra. Musiałem trochę zmniejszyć fotki bo oryginały mają rozdzielczość około 5kpix, tam to widać bajecznie :).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Można by się  pokusić o zabawę suwaczkami. Może by się coś więcej dało z tych fotek wydusić. Choć nie mówię, że są złe.

pzdr

Szymon

Niestety robione zaawansowanym ale jednak "głuptakiem" (Sony HX-100V) Nie miałem dość czasu, aby pójść do domu po lustrzankę i niestety zdjęcia nie mają Raw'ów. Więc wątpię, żeby dało radę coś wycisnąć z jpg.

A rzeczywiście brakuje im ostrości. Automat nie umiał, a jak próbowałem ręcznie to jeszcze bardziej są pojechane.

Odnośnik do odpowiedzi