Skocz do zawartości
lukost

Interdyscyplinarny Konkurs Astronomiczny - ostatnia edycja

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zapowiedzią zaczynamy ostatnią edycję konkursu, z pulą nagród 1500 zł, ufundowanych przez DELTA OPTICAL; wziąć w niej udział mogą prace opublikowane na Forum w 2017 r. - z wyjątkiem tych, które zgłoszono w dwóch dotychczasowych  edycjach. Prace zgłaszamy w tym wątku do 15 grudnia 2017 r., a w dniach 16-31 grudnia przeprowadzimy glosowanie. To ostatnia szansa na wzięcie udziału w tej zabawie, bo w nowym roku nie przewidujemy kontynuacji konkursu. 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mamy wyniki.

Pierwsze miejsce - w pełni zasłużone - zajął libmar96 za pracę, która udowadnia, że w amatorskich warunkach można osiągnąć duuuużo więcej niż tylko zaliczanie Messierów i focenie kolejnej M42. ;)

Miejsce drugie to Łukasz83 i (reaktywowane) przygody Bruneta. Łukasz to zresztą stały bywalec na podiach wszelkich konkursów, co samo w sobie świadczy o klasie autora.

Na trzecie miejsce wskoczyła Ciekawska, którą doceniliśmy za sposób, w jaki podzieliła się swymi wrażeniami z pierwszego spotkania ze wspaniałym niebem bieszczadzkim. 

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję.  Osoby z podium dostaną informację, kiedy będą mogły zrealizować nagrody, czyli bony na zakupy o wartości - odpowiednio - 800, 400 i 300 zł w deltaoptical.pl

Konkurs co prawda dobiegł końca, ale mam nadzieję, że ilość relacji i szkiców zamieszczanych na Forum nie zmniejszy się, a FA pozostanie "ostoją" wizuala. 

No i najważniejsze - szczęśliwego Nowego Roku!

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozostało tylko pogratulować zwycięzcą i wszystkim uczestnikom. Wspaniałe prace, miło się czytało  :)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze jedna, miła wiadomość, otrzymana jakiś czas temu od Polarisa, który napisał, że:

"Chciałbym przekazać jako nagrodę książkę "Księżyc w nauce i kulturze Zachodu" autorowi pracy nr 13. Chyba, że autor wyraźnie zadeklaruje, że już ją ma i zrzecze się nagrody. Jeśli Janko się zgodzi, proszę o wymienienie właśnie Janka jako głównego fundatora".

Proszę zatem kolegę gruchalo o wysłanie PW do Polarisa i omówienie sposobu odbioru nagrody. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, lukost napisał:

Jeszcze jedna, miła wiadomość, otrzymana jakiś czas temu od Polarisa, który napisał, że:

"Chciałbym przekazać jako nagrodę książkę "Księżyc w nauce i kulturze Zachodu" autorowi pracy nr 13. Chyba, że autor wyraźnie zadeklaruje, że już ją ma i zrzecze się nagrody. Jeśli Janko się zgodzi, proszę o wymienienie właśnie Janka jako głównego fundatora".

Proszę zatem kolegę gruchalo o wysłanie PW do Polarisa i omówienie sposobu odbioru nagrody. 

No jestem w szoku :)
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos a także koledze Polarisowi za tak miłą inicjatywę :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gratuluję.

Wasze prace czytało się świetnie. Takie miłe 2 wieczory spędzone z owocami wysiłku naszych Kolegów i Koleżanek zamiast książki do poduszki.

Dziękuję za ten miło spędzony czas!

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serdecznie gratuluję wszystkim Uczestnikom IKA - zamieściliście piękne prace :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję wszystkim głosującym na moją pracę - oraz ogólnie wszystkim którym chciało się przeczytać relacje uczestników! Miałbym takie noworoczne życzenie - aby tych czytelników było jak najwięcej w przyszłości :)

Co do mojej pracy - jestem trochę zaskoczony bo to był taki eksperyment - cieszę się, że został ciepło przyjęty.

Gratulacje dla Gabriela, dobra robota! Gratulacje również dla Oli i dla pozostałych piszących - oby tak dalej!

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wow, dziękuję Wam wszystkim za głosy! Jest mi niezmiernie miło! To świetna niespodzianka z okazji Nowego Roku :) Gratuluję wszystkim pozostałym na podium oraz koledze @gruchalo za nagrodę specjalną :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To żadna niespodzianka, wygrana jest w pełni zasłużona i bezdyskusyjna. 

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo mi miło, że w gronie tak znakomitych prac udało mi się zająć tak wysokie trzecie miejsce :) Gratulacje dla Gabriela i Łukasza za czołowe miejsca, dla kolegi Gruchalo za nagrodę specjalną oraz dla wszystkich pozostałych uczestników, którzy dzielą się z nami swoimi obserwacjami :)

Chciałabym jeszcze podziękować Łukaszowi @lukost, za opiekę nad konkursem O:)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gratuluję pięknych relacji i zebrania zasłużonych laurów!

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta