Skocz do zawartości
lukost

Interdyscyplinarny Konkurs Astronomiczny - ostatnia edycja

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zapowiedzią zaczynamy ostatnią edycję konkursu, z pulą nagród 1500 zł, ufundowanych przez DELTA OPTICAL; wziąć w niej udział mogą prace opublikowane na Forum w 2017 r. - z wyjątkiem tych, które zgłoszono w dwóch dotychczasowych  edycjach. Prace zgłaszamy w tym wątku do 15 grudnia 2017 r., a w dniach 16-31 grudnia przeprowadzimy glosowanie. To ostatnia szansa na wzięcie udziału w tej zabawie, bo w nowym roku nie przewidujemy kontynuacji konkursu. 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda mamy prawie dwa miesiące na zgłaszanie prac, ale może juz teraz znajdzie się pierwszy odważny ? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jasne, w konkursie może brać udział praca opublikowana na forum do 15 grudnia włącznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedyny warunek jest taki, by praca była opublikowana na forum pomiędzy 1 stycznia a 15 grudnia 2017 r., no i nie była zgłoszona do dwóch poprzednich edycji IKA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez pogody nie będzie relacji, może przedłużyć do końca roku? Nie ma zgłoszonej żadnej świeżej relacji, jak tak dalej pójdzie to sam zgłoszę relacje z mojego zakurzonego tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wierzę, że tylko cztery relacje pojawiły się na forum w tym roku... Co z Wami? Nic nie szkodzi zgłosić swoją pracę, szczególnie, że to już ostatnia edycja i kolejnej szansy na taką zabawę nie będzie. Nie sądzicie, że im więcej zgłoszeń tym lepiej? Nawet jeśli komuś może wydawać się, że nie ma szans, to zawsze warto spróbować, sama się o tym przekonałam jakieś 3 lata temu, a od tego czasu jak tylko mam co zgłosić, to zgłaszam :)) 

W trakcie pisania tego postu Kolega lolak89 napisał o braku pogody, ale przecież relacje możemy zgłaszać z CAŁEGO roku, nie tylko z jesieni :) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam nie wiem, zastanawiałem się czy to nie głupie ale że mało pojawiło się relacji stąd tak "wypunktowałem". Chciałem zostawić tylko jedną relację ale jeśli wątek zbiorczy nie narusza regulaminu to proszę zgłosić do konkursu całość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z wyłączeniem oczywiście pracy, która brała udział w poprzednim konkursie a też znajduje się w wątku. Dziękuję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowaliśmy w gronie rady forum, że pula nagród w ostatniej edycji zostanie podzielona pomiędzy laureatów trzech pierwszych miejsc, w proporcji 800, 400 i 300 zl. 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobno, chyba że stanowią pewną całość i są umieszczone w jednym wątku, tak jak wpisy kolegi lolak89. Wtedy na życzenie autora mogę umieścić je w ankiecie "zbiorczo". 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
33 minuty temu, lukost napisał:

Taaa, a spróbuj mi to zrobić, to pogadamy na zimowym zlocie... ;)

Już nie narzekaj - przecież to ostatni raz ;) :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta